Psychiatrické služby - Psycholog AdiCare

+420 739 375 763Online rezervaceChci udělat první krok
×
+420 739 375 763
Adicare s.r.o.

Psychiatrické služby

Psychiatrickou léčbu nabízíme ve třech formách:

 

Jakou úlohu má při léčbě psychické obtíže psychiatr?

Každá efektivní léčba duševní ho problému by měla být zahájena jeho vyšetřením a správným pojmenováním. Vstupní a diagnostické vyšetření realizuje diagnostikující psycholog. Psychoterapeut, který je svou profesí rovněž nejčastěji psycholog s odpovídající nástavbovým vzděláním, poskytuje terapii slovem – tedy psychoterapii. Psychiatr, který je svou profesí lékař, může při řešení vážnějších problémů pomoci vhodným výběrem léků. Je samozřejmě zásadní, aby spolu psychiatr a psychoterapeut úzce spolupracovali.

Farmakoterapie je obor, který se rozvíjí mimořádně rychle a je důležité, aby se psychiatr orientoval v nejmodernějších možnostech léčby. V současné době lze totiž řadu psychických problémů vyřešit šetrně. Léky, na něž se tvoří tolerance a dávky je nutno zvyšovat, léky, které mění osobnost klienta, výrazně ho utlumují, omezují kvalitu jeho prožívání nebo mají nepříjemné vedlejší účinky, jsou již v řadě případů naštěstí minulostí. Moderní psychiatrie probíhá na partnerské úrovni a v těsné spolupráci s poznatky psychologie.

Z direktivního, přehnaně autoritativního či dokonce přezíravého chování psychiatrů by v dnešní době již žádný trpící člověk neměl mít obavy. V rámci poskytování psychiatrických služeb lze na naší klinice využít i možnost telemedicíny, tedy poskytování konzultací mimopražským klientům pomocí online videohovorů či telefonicky.

Soukromé psychiatrické služby:

Komplexní psychiatrické vyšetření 2.990,-
Běžné kontrolní vyšetření
1.500,-
Cílené vyšetření1.500,-
Online konzultace, recept SMS 1.500,-
Telefonický kontakt, recept 400,-
Pohovor s rodinným příslušníkem 1.500,-

Údaje o diagnózách a další citlivé informace se v případě soukromého psychiatrického vyšetření přísně důvěrné a zásadně se neevidují do běžné zdravotní dokumentace pacienta.

Po úvodním vyšetření a nastavení optimální medikace pak využívá psychiatrické služby zhruba jednou za dva až tři měsíce. V případě zhoršení stavu je mu psychiatr k dispozici samozřejmě okamžitě.

Objednejte se na vstupní a diagnostické vyšetření. Společně Vaše potíže přesně pojmenujeme, zjistíme případné přidružené problémy, nastíníme Vám všechny možnosti léčby a sjednáme okamžitý termín psychiatrické konzultace. Veškeré informace z diagnostického vyšetření předáme Vašemu psychiatrovi.

K objednání můžete využít našeho online rezervačního kalendáře nebo volejte na naši linku +420 739 375 763, sestřičky Vám rády se vším pomohou.