Psychiatrie – jsme tu pro Vás i online - Psycholog AdiCare

+420 739 375 763Online rezervaceChci udělat první krok
×
+420 739 375 763
Adicare s.r.o.

Psychiatrie – jsme tu pro Vás i online

Psychiatrie je jedním z lékařských oborů, v němž se dnes stále častěji využívá telemedicína, tj. léčba na dálku. Konzultaci Vaším lékařem lze zcela plnohodnotně realizovat pomocí videohovoru, recept na léky zašleme v SMS.

Vstupní konzultace

Psychiatrickou léčbu nabízíme ve třech formách:

Léčba se zahajuje vstupní konzultací (60 minut), následují kontrolní vyšetření v (30 minut) v přibližně tříměsíčních odstupech.

  • Sháníte psychiatrickou pomoc okamžitě?
  • Nechcete nikam dojíždět a čekat s ostatními pacienty v čekárně?
  • Chcete využít péči nejlepších odborníků a nespoléhat se jen na Vašeho spádového lékaře?
  • Chcete užívat nejmodernější medikaci s důrazem na její šetrnost a zamezení vzniku závislosti?
  • Nechcete, aby byly citlivé údaje evidovány ve Vaší zdravotní dokumentaci a vyžadujete diskrétnost?

Rezervujte si termín první psychiatrické konzultace v našem rezervačním kalendáři.

Rezervace tlačítko

Klinika Adicare nabízí komplexní psychiatrické služby.

Jednou z našich hlavních předností je možnost využít špičkového psychiatrického ošetření díky našemu týmu erudovaných českých specialistů a možnost získat přitom termín setkání již během několika dní. Péče o klienta je vždy komplexní, jelikož psychiatr velice úzce spolupracuje s osobním terapeutem, kdy dochází, společnými silami, k rychlejším pokrokům v léčbě.

V našem zájmu je snažit se redukovat množství léků a nepředepisovat medikamenty v situaci, kdy lze dosáhnout srovnatelného výsledku terapeutickou cestou. Máme osvojeny nejmodernější prostředky, které nezpůsobují závislost a nezasahují do běžného života klienta. Našim cílem je, aby byla farmakoterapie využívána pouze po dobu nezbytně nutnou a nebyla řešením na celý život.

Z důvodu udržení kvality poskytované zdravotní péče nelze standardně předepisovat recepty bez řádného kontrolního vyšetření, např. pouze na základě mailové či telefonické výzvy klienta. Intervaly mezi kontrolními vyšetřeními činí maximálně tři měsíce, výjimky stanovuje lékař.